Hoffmann&Žižák

Nabídka náhradních vozidel Kontakty na servis

Service24h

Pokud někdy selže technika, postaráme se o Vaše vozidlo a zajistíme, abyste byli i nadále mobilní, a to 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Service 24h - pobočka Brandýs n/Labem: +420 602 20 70 70

Service 24h – pobočka Liberec: +420 734 684 280

Asistenční služba Service24h: 00800 1 777 7777 (non-stop bezplatná linka pro volání z ČR i ze zahraničí)

Servis+

Budete přistavovat Váš vůz na pravidelný servis nebo opravu? Nechcete čekat a potřebujete být mobilní? Pak je Vám k dispozici naše služba Servis+ , což je zapůjčení vozidla Smart fortwo po dobu opravy ZDARMA , nebo možnost pronájmu dalších vozidel z naší nabídky.

FlexiSERVIS

U nás je stáří výhoda: využijte výhodných nabídek servisu pro vaše starší vozidla Mercedes-Benz. Poskytujeme významné slevy na práci i materiál.

Podmínky pro nákladní vozy

Servisní smlouvy

Za pevně stanovený měsíční poplatek máte jistotu, že ve smluvním období nebudete muset vynaložit ani korunu navíc za následující úkony: opravy a výměny dílů opotřebených provozem vozidla (např. brzdové obložení, tlumiče, výfuk atd.), opravy závad způsobených vadou materiálu či výrobní vadou po uplynutí záruky poskytované výrobcem vozidla, provádění pravidelné údržby v rozsahu prací předepsaných výrobcem.

Nabídku připravujeme, děkujeme za váš zájem.

Jízdní kola Mercedes Benz

To nejlepší, nebo nic“, původní požadavek Gottlieba Daimlera, se proplétá celou historií naší značky jako stříbrná niť a je dnes aktuálnější než kdykoliv dříve. Naše chápání toho, co věci činí nejlepší, se odráží v našem úsilí po dokonalosti, přenesení kouzla Mercedes-Benz do běžného života – a samozřejmě v zodpovědnosti, kterou k Vám jako zákazníkovi pociťujeme.

Vydejte se s námi na cestu k dokonalosti – neobyčejná Mercedes-Benz Bike Sports Selection činí sen skutečností.

PDF ke stažení