Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz třídy GLE

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

Nadechněte se svobody. Vyzařujte svobodu.

Dynamika. Asertivita. Účinnost. Člověk, který má všechny tyto vlastnosti, vyzařuje klid a ví, jak si vážit úspěchu. A budoucí výzvy bude zvládat s nenucenou nadřazeností. Bude sebejistý a zároveň se dokáže povznést a být nad věcí. Vyzkoušejte prémiové SUV od Mercedes-Benz. Nová třída GLE.

Vozidlo, které se sebejistotou a grácií stojí přímo uprostřed dění: nová třída GLE vyzařuje sebedůvěru. Zejména přepracované přední a zadní nárazníky, rozšířené blatníky a výfukový systém s viditelnými koncovkami vozu dodávají výrazný sportovní vzhled.Prodloužené linie a dlouhý rozvor s krátkými přesahy tvarují sportovní siluetu tohoto SUV. Pozoruhodně tvarované podběhy zdůrazňují doposud netušené aspekty tohoto typu vozidla.
Přídi dominuje kapota s nápadnými powerdomy. Charakter tohoto SUV podtrhuje lemování chladiče s uprostřed umístěnou hvězdou Mercedes a dvěma trojrozměrnými žaluziemi. Nadstandardní světlomety LED High Performance přispívají k líbivému složení světel, které je pro značku typické.
Nová třída GLE však nezáří pouze vpředu. Dvoubarevná zadní světla rovněž využívají LED technologii a podtrhují zážitek z jízdy ve voze Mercedes, zejména potmě. Spolu se sníženou střechou na zádi a horizontálními liniemi tvoří neobyčejný design zádi vozu.

Bez ohledu na výzvu, které se chcete postavit: nový vůz GLE je tím správným partnerem, který vám pomůže. Obzvláště potěšeni budou nadšenci pro terénní řízení; a všichni ostatní si budou jednoduše užívat pocit, že mohou kdykoli beze strachu zajet do náročného terénu.
 

V tomto voze si můžete cestou do cíle vychutnávat každý metr. Pomocí ovladače DYNAMIC SELECT můžete styl řízení přizpůsobit svým požadavkům a nastavit režim na komfortní, sportovní, zimní, terénní nebo individuální. Parametry, jako je motor, převodovka, řízení a pérování, se upraví podle zvoleného jízdního programu (nastavení pérování je k dispozici pouze ve spojení s nadstandardním balíčkem AIRMATIC).
Jízdní režim „Offroad+“, který je součástí nadstandardního balíčku Off-Road Engineering, zajišťuje optimální nastavení pro jízdu mimo upravené vozovky. Jeho převodovka s malým odstupňováním převodových stupňů usnadňuje pomalé a optimální řízení v terénu a zajišťuje dobrou trakci. Díky tomu je nový vůz GLE ideální na horské silničky, zejména s povrchem s minimální trakcí. 
Vstupte do nové éry společně s novým modelem GLE 500 e 4MATIC. Kombinuje výkonný 3,0litrový spalovací motor V6 s elektrickým motorem, který využívá externě dobíjitelnou vysokonapěťovou lithium-iontovou baterii.

Doporučené vozy skladem

 • Mercedes-Benz
  GLA 200 d 4MATIC Style

  707 850 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLA 200 d 4MATIC Style

  724 790 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLA 220 4MATIC

  983 900 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLC 220d 4MATIC

  1 039 390 Kč s DPH