Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz GLC

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

Správná volba pro každé životní prostředí.

SUV nasyceno smyslnou čistotou: nová třída GLC. Vozidlo se silným charakterem a solidním a přesto atletickým vzhledem. Spolehlivý a kvalifikovaný společník pro všechny životní situace: nadčasový, vyspělý a progresivní. A vždy připraven vyrazit.

Silná, výrazná přítomnost: nový vůz GLC na vás udělá dojem hned od začátku, neboli od přídi. Logicky promyšlené proporce a vzrušující světelné a stínové efekty mu dodávají nádech síly. A záď vozu GLC působí bytelným a sportovním dojmem.
 

Silná a výrazná přítomnost přídi pramení především z přímé mřížky chladiče se dvěma žaluziemi a středovou hvězdou Mercedes. Velmi nápadný je i design světlometů a světel pro jízdu ve dne, stejně jako kryt motoru ve vzhledu zubů bagru.

Z boku pláště podběhů podtrhují vzhled SUV nové třídy GLC, který lze ještě vylepšit nadstandardními hliníkovými schodky pod dveřmi. Za bytelný a sportovní vzhled zádi vozu mohou především výrazné podběhy kol. Atletický vzhled zdůrazňuje i střešní spoiler.

Vrchol purismu, jak se patří v případě inteligentní moderní „hvězdy“: vysoce kvalitní design interiéru nového vozu GLC patří do své vlastní třídy. Autentické materiály v kombinaci s plynulými povrchy vyzařují luxusní pocit lehkosti a činí nový vůz GLC mimořádně přitažlivým.
 

Pocit lehkosti v novém voze GLC částečně pochází z ovládacích prvků v stříbrném chromovém provedení s metalickými dotekovými prvky. Přirozený nádech interiéru dodává čalounění sedadel z vlny a lněné tkaniny a lemování ve dřevě s otevřenými póry.
Toto lemování se používá ve velkém s cílem horizontálně rozdělit přístrojovou desku. Můžete si vybrat různé barvy a materiály pro horní a spodní část, a dodat tak interiéru ještě kvalitnější nádech.
A harmonie sahá až do prostor, které nejsou na první pohled viditelné: velký prostor pro kolena a nohy přispívá k příjemnému strávení cesty bez ohledu na místo, kde sedíte. Velký objem zavazadlového prostoru, až 1600 litrů, vám dává řadu možností, jak se nachystat i na delší cesty. Možnosti jsou neomezené.

Tempomat DISTRONIC PLUS se systémy Steering Assist a Stop&Go Pilot pomáhá řidiči udržovat bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucích vozidel a zůstávat s vozem uprostřed jízdního pruhu. Systém tak významně přispívá ke snížení stresu z jízdy, zejména na dlouhých cestách a při popojíždění v hustém provozu.

Zejména při jízdě po městě brzdový asistent BAS PLUS s asistenčním systémem Cross-Traffic Assist a systémem PRE-SAFE® Brake snižuje riziko kolizí na křižovatkách a zadních kolizí i srážek s chodci.

Systémy Active Lane Keeping Assist a Active Blind Spot Assist řidiči pomohou, pokud vozidlo nechtěně vyjede ze svého jízdního pruhu nebo pokud při přejíždění do jiného jízdního pruhu vznikne nebezpečí srážky s jiným vozem.

Systémy zabrzdí vozidlo na jedné straně, a tak mu pomohou vrátit se do jízdního pruhu a zabrání nehodě. PRE-SAFE® PLUS je oproti systému preventivní ochrany cestujících PRE-SAFE® rozšířen o ochranná opatření pro případ hrozícího zadního nárazu.

Doporučené vozy skladem

 • Mercedes-Benz
  GLA 200 d 4MATIC Style

  707 850 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLA 200 d 4MATIC Style

  724 790 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLA 220 4MATIC

  983 900 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLC 220d 4MATIC

  1 039 390 Kč s DPH