Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz Atego

cena na vyžádání
Poptat vůz

Nezáleží na tom, jakou přidruženou stavební činnost vykonáváte či zda používáte podvozek, trojstranný sklápěč nebo vysokozdvižný sklápěč: nové Atego přesvědčí v každém směru.

Udržitelnou hodnotu nového Atega odráží vlastnosti jako je kvalita, vynikající spolehlivost i dlouhá životnost a odolnost. Kromě toho se nespočet nových výbav a technických opatření starají o to, pokud jde o efektivitu a použití, že máte u nového Atega k dispozici nákladní vozidlo, které je přesvědčivé jak v účetnictví, tak i na stavbě. Dalšími výhodami jsou ještě vyšší připravenost pro nástavby a vyšší ekologická přijatelnost. To vše podtrhuje hodnotu nového Atega a činí z něj vozidlo první volby pro přidružená stavební odvětví

Nově konstruovaný, výrazný vzhled Atega hovoří jasně: od nárazníku přes světlomety pro denní svícení a aerodynamicky konstruované, nápadné linie vozu až ke střeše – vše nové, vše jednotné a vše typické pro Mercedes-Benz.

Nově konstruované kabiny dodávají Ategu nejen výrazný, nezaměnitelný vzhled, nýbrž přesvědčí také působivými vnitřními hodnotami: Atego je dostupné ve třech různých variantách kokpitu pro perfektní orientaci na daný účel použití, které v kombinaci s novým sdruženým přístrojem, novým multifunkčním volantem a pohodlnými sedadly zaručují vysoký komfort při jízdě i při práci. Všechny ovládací prvky a úložné prostory jsou ergonomicky uspořádané a umožňují jednoduchou obsluhu.

 

Nové a obzvláště úsporné 4 a 6válcové řadové motory zaměřené na budoucnost: s těmito motory splníte již nyní emisní normu Euro VI, která vstoupí v platnost v roce 2014. Automatizovaná převodovka Mercedes PowerShift 3 v příplatkové výbavě, nově uspořádané, ergonomické pracoviště řidiče a obzvláště suverénní jízdní vlastnosti jsou dalšími přednostmi, kterými se nové Atego vyznačuje. Navíc nově koncipovaný design exteriéru a interiéru podtrhuje jeho vyšší hodnotu. Jak vidíte, s novým Ategem vstupuje do přidružených stavebních odvětví pravý profesionál, který při každodenním použití nenechá téměř žádné otázky bez odpovědi. Je to profesionál, který může rozhodujícím způsobem přispět k tomu, že Vaše cesty v přidružených stavebních odvětvích budou ještě výhodnější. Nastupte si.