Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz Antos

cena na vyžádání
Poptat vůz

Nový Antos. Milník – a standard budoucnosti. Zbrusu nová třída nákladních vozů speciálně vyvinutá pro přepravu v kategorii nad 18 t – splní všechny vaše požadavky v každé oblasti využití. Abyste mohli vykonávat každodenní práci – ať už je to přeprava potravin, zásobování maloobchodů, velkoobchodů či průmyslu, nebo přeprava kapalných či pevných materiálů – lépe a efektivněji.

To vše díky praktickým a pohodlným kabinám, responzivním a dynamickým hnacím ústrojím s úspornými motory Euro VI bez velkého množství emisí, a mimořádně bezpečným a pevným jízdním vlastnostem.

Navíc získáte nízké náklady na opravy a údržbu, skvělé možnosti montáže nástaveb díky systematickému přístupu již při vývoji, a výběr z široké řady variant – až po modely speciálně vyvinuté pro přepravu vyžadující vysokou užitečnou hmotnost.

Stručně řečeno je to nákladní vůz, který kráčí vpřed s novým názvem i vzhledem. Především však nabízí na míru upravené, účelné řešení pro každý typ využití v kategorii nad 18 t.

Nový Antos. Nastupte na palubu a vychutnejte si novou třídu nákladních vozů v těžké přepravě.

Aby se nový Antos mimořádně snadno ovládal a přesně se hodil pro různé typy využití, je k dispozici celkem se šesti variantami kabiny*: ClassicSpace S, ClassicSpace M a CompactSpace M, z nichž každá má navíc na výběr ze dvou výšek tunelu motoru, 170 mm nebo 320 mm. Pro maximální délku vozu a nízkou hmotnost nezatíženého vozu se nejlépe hodí kabina ClassicSpace S, zatímco kabina ClassicSpace M se chlubí větším úložným prostorem a lze ji vybavit lůžkem, což se hodí na delších cestách. Kabina CompactSpace M je ideální pro přepravu automobilů. Všechny mají společné jedno: mimořádně pohodlný nástup a standardizovanou vnější šířku 2300 mm, která řidičům nabízí mimořádně široký výhled v městském provozu a při manévrování bez nutnosti vzdát se prostorného pracoviště řidiče. Široké rozpětí nastavení nově vyvinutých sedadel a volantu zajišťuje, že i vysocí řidiči mohou sedět, pracovat a řídit v naprostém pohodlí.

Obrovský dojem na vás udělá také vysoce responzivní a dynamické pohonné jednotky nového Antosu. Standardní motory Euro VI pracují v souladu se standardním automatizovaným řazením Mercedes PowerShift 3, převodovkami vhodnými pro daný typ využití a převodovými poměry zadní nápravy, mají vysoký točivý moment a dokážou navodit hmatatelný pocit dynamiky a požitku z hospodárné jízdy prakticky za každé situace.

Strmé řízení s citlivou odezvou, široká konstrukce s designem optimalizovaným pro přepravu, nové pneumatické odpružení se čtyřmi vzduchovými měchy a inovativní systém vedení zadní nápravy navíc pracují v dokonalé shodě a navozují dojem jistoty a bezpečnosti – na okresních silnicích, ve městech i při manévrování. Kromě toho existuje řada bezpečnostních a asistenčních systémů, jako je Active Brake Assist 3* a Attention Assist, které mohou řidiči pomoci ve stresových situacích. Pro výrazně snadnější ovládání na každé cestě.