Hoffmann&Žižák

Fuso Canter

cena na vyžádání
Poptat vůz

Moderní karoserie, velmi prostorná a dobře vybavená kabina, diverzifikovaná modelová řada s velkým množstvím variant, hospodárná, spolehlivá a odolná technologie, nové bezpečnostní prvky a rozsáhlé servisní záruční krytí – to vše nabízí lehký nákladní automobil Fuso Canter již sedmé generace. Jako přední japonský výrobce vozidel pro komerční využití nabízíme vůz Fuso Canter v rozsahu tonáže 3,5 až 7,5 tuny v Evropě již od sedmdesátých let. Se čtyřmi verzemi kabiny, čtyřmi hmotnostními variantami a sedmi rozvory náprav nabízíme vůbec nejširší sortiment výrobků.

Použití:
- Rozvoz
- Stavební přeprava
- Komunální přeprava

Díky čtyřem různým verzím nabízí kabina Canter větší výběr než konkurence v dané kategorii. Standardní kabina s šířkou 1695 mm (označená v kódech nových modelů S) je vhodná pro použití, kdy Canter musí obratně manévrovat úzkými vjezdy a průjezdy. Větší, prostorná kabina „Comfort" (typ C) je široká 1995 mm. Obě kabiny se mohou dodat jako jednoduchá nebo dvojitá kabina (označená písmenem „D" na konci kódu modelu). Verze s jednoduchou kabinou mají standardně tři sedadla, zatímco kabiny pro montážní posádky mají čtyři dveře a vejde se do nich buď šest (typ „S") nebo sedm (typ „C") cestujících. Větší variabilitou se také vyznačuje nabídka rozvorů – 7 různých verzí od 2500 mm do 4470 mm podle modelu vám poskytuje rozšířenou flexibilitu při výběru modelu Canter.

Novou generaci Fuso Canter nepoznáte jen podle nového stylu a konstrukce, ale také podle změněného označení modelů. V označení je teď jedna číslice pro celkovou hmotnost vozidla, jedno písmeno označující šířku kabiny, dvě číslice udávající výkon motoru v hp a, kde to přichází v úvahu, další písmeno (D) označující dvojitou kabinu. Tak např. modelové označení (kód) 3S13D označuje 3,5t model s kabinou se standardní šířkou, max. výkonem 92 kW (125 hp) a dvojitou kabinou. Canter 7C14 je 7,5t model s širokou kabinou Comfort a max. výkonem 105 kW (143 hp).

Kompaktní vnější rozměry modelů Canter umožňují výbornou manévrovatelnost i v nejužších městských ulicích a usnadňují nakládku a vykládku. A výborný poloměr otáčení zaručí pohyblivost vozidla i v obtížných prostorách. Díky optimálnímu poměru mezi délkou karosérie a celkovou délkou vozidla jistě najdete ve městě místo na zaparkování, i když budete převážet největší náklady. Díky nízké výšce rámu je nakládka a vykládka u vozidel Canter mnohem jednodušší. Díky nízké výšce rámu je nakládka a vykládka u vozidel Canter mnohem jednodušší.
 

  • Celková hmotnost podvozku:
    od 3.500 kg až do 7.500 kg
  • Celková hmotnost soupravy
    až do: 11.000 kg
  • Znak náprav: 4x2