Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz třídy V

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

Chtějte Mercedes mezi vany! Doslova. Nová generace třídy V je v každém směru plnohodnotným vozem Mercedes-Benz. Pro až osm pasažérů nabízí nevídaný jízdní i palubní komfort a luxus.

Tři dieselové čtyřválce o objemu 2,1 litru a výkonech 136, 163 a 190 koní jsou spojeny sedmistupňovou automatickou převodovkou s náhonem zadních kol. K dispozici je i šestistupňový manuál.

Vnitřní uspořádání nabízí širokou variabilitu. Za dvojmístnou přední kabinu lze umístit buď dvě řady po třech sedadlech, kombinaci 2+3 sedadel, nebo dvě dvojice individuálních pohodlných křesel s možností otočit střední řadu proti směru jízdy. Obě zadní řady lze pak zcela odstranit a uvolnit tak místo pro náklad.

V interiéru se díky modernímu elegantnímu designu se sportovním nádechem a bezprecedentní bezpečnostní a komfortní výbavě budete cítit jako v nejvyšší třídě S.

Design

Dodávky nemusí být nudné. S vanem Mercedes-Benz třídy V vybočíte z šedi ostatních modelů. Třída V zaujme na první pohled svými moderními křivkami. Jasnou příslušnost ke značce dodává maska s dvojicí vodorovných lamel a velkou trojcípou hvězdou. Díky ostře střiženým světlometům s LED technikou pak příď působí velmi dynamicky, přitom elegantně.

Výhodou jsou velké prosklené plochy a rozměrné posuvné dveře na obou stranách vozu. Zadní dveře se samostatně otevíratelným oknem lze stejně jako boční otevírat elektricky.

Třída V je k dostání ve dvou rozvorech 3200 mm a 3430 mm a třech délkách karoserie od 4895 mm po 5370 mm. Ke dvěma výbavám V-Class a V-Class Avantgarde je možné také přidat sportovní venkovní paket Exterior Sports nebo vnitřní sadu Interior Design. Limitovaná úvodní Edition 1 pak přidává sportovní podvozek, tónová skla, devatenáctipalcová kola, ebenový interiérový dekor a sedačky s kůží Nappa.

Prostorný interiér stanovuje nové měřítka ve třídě vanů a dodávek. Třída V pokračuje v novém designovém jazyku, jak jej známe ze sedanů třídy C a S, a nabízí moderní kabinu s těmi nejkvalitnějšími materiály a širokou možností přizpůsobení dekorů dveří, potahů sedadel nebo materiálů přístrojové desky. Té dominuje rozměrná obrazovka multimediálního systému COMAND ONLINE.

dodávka pro osm pasažérů může poskytovat perfektní jízdní komfort a dynamiku i úsporný provoz. K dispozici jsou tři turbodiesely o objemu 2,1 litru.

Základní varianta V 200 CDI dosahuje výkonu 100 kW a točivého momentu 330 N.m. Jednotka V 220 CDI má 120 kW a 380 N.m. při spotřebě pouze 5,7 litrů na 100 km. Oba motory lze pořídit s manuální šestistupňovou převodovkou nebo automatickou skříní 7G-Tronic Plus. Vrcholný model V 250 BlueTec o výkonu 140 kW a točivému momentu 440 N.m. bude k dispozici pouze se sedmistupňovým automatem.

Poháněna je vždy zadní náprava a vedle standardního podvozku je k mání i sportovní podvozek nebo nastavitelný podvozek AGILITY CONTROL. Se systémem AGILITY SELECT pak lze nastavit komfortní, sportovní nebo manuální režim motoru a automatické řevodovky.

Bezpečnostní výbava nabízí ty nejnovější technologie Mercedes-Benz. Samozřejmostí jsou adaptivní tempomat, přednárazové bezpečností systémy, detekce slepého úhlu, monitoring jízdy v pruhu, kontrola únavy řidiče nebo stabilizace vozu při větrných poryvech a také 360° parkovací kamery.

Na palubě nechybí klimatizace THERMOTRONIC, audiosystém Burmester a multimediální systém COMAND ONLINE.