Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz třídy S kupé

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

S Kupé je nejúžasnější kupé všech dob. Gran Performer. Nástupce třídy CL to do dokazuje neodolatelně elegantním designem s luxusními prvky, jako jsou například světlomety se 47 krystaly Swarovski, doplňující standardní LED optiku.

Od sedanu třídy S přebírá ty nejmodernější technologie a funkce. Specialitou Kupé je zaclonitelná panoramatická střecha MAGIC SKY CONTROL.

Majestátní sportovní kupé je k dispozici s dvakrát přeplňovanými osmiválci, S 500 Kupé při objemu 4,7 litru nabízí  výkon 335 kW, vrcholný model S 63 AMG 4MATIC s 5,5litrovým osmiválcem dodává 430 kW.

Nápadná přední část působivě ukazuje na přední sportovní postavení nového kupé třídy S. Ústředním bodem je 3D mřížka Mercedes s trojcípou hvězdou a jednou žaluzií. Z obou stran ji doplňují vysoce výkonné LED přední světlomety standardního inteligentního systému LED světel, nadstandardně s křišťály Swarovski. Nápadný přední nárazník obsahuje velké otvory sání vzduchu umístěné ve středu a po stranách. Nárazník doplňuje dynamické chromové křídlo ve spodní části.

Design boků ukazuje vzrušující, dynamickou siluetu velkého sportovního kupé. Pro to je typické: nízká kabina, vysoká boční linie a krátké přesahy. Dveře bez rámů a tabulky bočních oken elegantně orámované chromem svědčí o jeho exkluzivitě.

Perfektně tvarovanou zadní část charakterizují boční zúžení, muskulární zadní křídla, zadní LED světla, chromová vzpěra, nárazník s difuzérem, dvěma koncovkami výfuků a horizontálním chromovým křídlem. Velká hvězda Mercedes na víku zavazadelníku slouží rovněž jako otáčivý kryt zadní kamer.

Model AMG ještě více zdůrazňuje dynamiku vozu předními i zadími spoilery, bočními prahovými panely, dvojitou AMG mřížkou chladiče, výfukovým systémem s dvojicí dvojitých koncovek v agresivně tvarovaném difuzoru a AMG koly.

V interiéru oceníte vysoce kvalitní dílenské zpracování a luxusní povrchy a materiály. Lze vybírat z množství dekorů, lemování a potahů. Palubní desce dominuje rozměrný dvojitý displej ukazatelů a multimediálního systému.

Třída S Kupé se standardně dodává s osmiválci spojenými s náhonem na všechna kola 4MATIC. Nový biturbo osmiválec S 500 o objemu 4,7litru poskytuje výkon 335 kW a točivým moment 700 N.m. Díky přímému vstřikování, dvěma turbům, sníženému objemu, nízké hmotnosti a technologiím BlueEFFICIENCY si přitom vystačí s 9,4 litry benzínu na 100 km.

Nejvyšší úroveň cestovního komfortu, nízkou spotřeba paliva a takřka neznatelné řazení zajišťuje také automatická převodovka 7G-TRONIC PLUS. Pomocí jízdních programů Hospodárnost, Sport a Manuální řazení lze zvolit charakteristiky řazení od úsporných po dynamické. A integrovaná funkce ECO start/stop automaticky vypíná a zapíná motor při čekání na semaforech nebo v dopravních zácpách. Při ručním zařízení jsou na volantu páčky DIRECT SELECT.

Model S 63 AMG je poháněn dvojnásobně přeplňovaným osmiválcem o objemu 5,5 litru s výkonem 430 kW. Tento silný motor dodává vynikající tažnou sílu již při nízkých otáčkách a poskytuje příkladnou účinnost a potěšení z jízdy. Je spojen se sedmistupňovou dvojspojkovou skříní AMG SPEEDSHIFT MCT.

Standardní systém vzduchového odpružení AIRMATIC v kombinaci s ovládáním variabilních tlumičů zajišťuje vysokou úroveň jízdního komfortu a dynamického řízení. Tlumení jednotlivých kol se přizpůsobuje aktuálním jízdním podmínkám a lze je podle potřeby nastavit na komfortní nebo sportovní charakteristiku. Hydraulické ovládání celkové výšky umožňuje zvýšit vůz na nerovném terénu nebo ke zvládnutí nevhodných nájezdů/sjezdů. Při vyšší rychlosti se vozidlo automaticky snižuje za účelem zvýšení jízdní stability a snížení odporu vzduchu - což přispívá i ke snižování spotřeby paliva.

Doporučené vozy skladem

 • Mercedes-Benz
  CLA 180d 7G-DCT kupé

  586 850 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  AMG C 63 S kupé

  1 967 460 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  CLS 400 d 4MATIC

  2 238 900 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  CLS 400 d 4MATIC

  2 238 900 Kč s DPH