Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz GLE Kupé

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

Svým novým GLE kupé firma Mercedes-Benz poprvé obsazuje segment plnohodnotných sportovně užitkových kupé. Jeho konstrukce kombinuje prvky SUV a kupé, zatímco jízdní vlastnosti spojují výkon s čilostí. Výsledkem je vůz, který dosud neexistoval, pro lidi, kteří chtějí zapůsobit.

Nový expresionizmus v uměleckém konstruování vozidel vchází do života v novém GLE kupé. S jeho splývavými liniemi, širokými rameny a silově modelovanými povrchy. Jeho silueta připomínající kupé a širší stopa propůjčuje SUV zcela novou, extrémně individuální dynamiku a vzhled.

Nové GLE kupé je výsledkem úspěšného smísení prvků SUV a kupé. Jeho design vyzařuje sportovní charakter a výjimečnost. Proporce tohoto kupé se výrazně liší od třídy GLE: Je širší o průkazných 77 milimetrů, o 96 milimetrů delší a o 28 milimetrů nižší, což činí tento vůz působivějším a propůjčuje mu nízký sportovní postoj.

V centru pozornosti.

Tyto proporce vytvářejí dojem. Expresivní tvar a smyslná čistota nového GLE kupé vám jako řidiči poskytne neotřesně fascinující zážitek. Zvykněme si o tom mluvit. Veškerý odpor je marný.

Nízká karoserie a ostře skloněná linie střechy. Tyto dvě vlastnosti propůjčují novému GLE kupé jeho charakteristickou siluetu. Svou fascinující souhrou prvků, která je jinak charakteristická pro SUV, tento vůz působí svými výrazně expresivními proporcemi.Zadní partie nového GLE kupé působí svým spektakulárně novým designem: Horizontální linie jsou obzvlášť patrné v širokých světlech. Inovativní.: Držák registrační značky je začleněn do masivního nárazníku s chromovanou ochranou spodní části vozu.
Boční pohled na vůz je přitažlivý díky střešní linii, která se pozvolna svažuje k zádi, jakož i dlouhému rozvoru, krátkým přesahům, obložení podběhů typickému pro SUV a bočním prahovým lištám. Linie typické pro Mercedes-Benz propůjčují tomuto vozu dynamiku bohatou na napětí, která je evidentní i na stojícím voze.

Sportovní charakter typický pro kupé spojený s pocitem prostoru typickým pro SUV: V interiéru nového GLE kupé lze najít to nejlepší z obou světů. Luxusní doplňky zaručují exkluzivitu typickou pro Mercedes-Benz.Jedním z těchto luxusních doplňků je například nadstandardní ionizace vnitřního vzduchu. Toto opatření působí osvěživě a zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéru vozu. Dveře, které se otevírají v obzvlášť širokém úhlu, a vysoko umístěná sedadla zaručují snadnější přístup a vysokou úroveň prostornosti a pohodlí.
Standardní sportovní sedadla, multifunkční kožený sportovní volant a velké hliníkové prvky lemování nebo nadstandardní dřevěné či v klavírovém laku podtrhují sportovní charakter vozu, stejně jako horizontálně zdůrazněné linie palubní desky a dveří.

Avantgardní charakter nového GLE kupé začíná designem a dosahuje svého vrcholu tvorbou komplexních sítí. Budete-li chtít, můžete použít jeho velký displej k volnému surfování po internetu.Nové GLE kupé vám nabízí nové možnosti, jak se propojit se svým vozidlem a jeho prostředím. Služby „Mercedes connect me“ nabízejí více bezpečnosti, více komfortu a často umožňují ušetřit čas.
Základní služby zahrnují například správu údržby a dálkovou diagnostiku, jakož i zvládání nehod a poruch. Kromě toho můžete využít nejmodernější navigační služby, včetně informací o provozu v reálném čase, kompasu, Google Maps a cestovního průvodce, jakož i mnoho aplikací Mercedes-Benz.

Doporučené vozy skladem

 • Mercedes-Benz
  CLA 180d 7G-DCT kupé

  586 850 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  AMG C 63 S kupé

  1 967 460 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  CLS 400 d 4MATIC

  2 238 900 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  CLS 400 d 4MATIC

  2 238 900 Kč s DPH