Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz třídy C kombi

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

Více než dva miliony zákazníků mají jasno: ověřená třída C  je tím pravým vozem pro luxusní i sportovní zážitky a ve verzi kombi také s velkou dávkou užitečnosti díky až 1500litrovému ložnému prostoru. Prostorné kombi nabízí stále moderní sebevědomý design s výraznou maskou, nárazníky a světlomety a dynamicky střiženými tvary.

Pro exteriér i interiér si můžete zvolit z několika linií výbav a sad, která podtrhne buď luxusní, nebo dynamický vzhled. V interiéru je k výběru množství látkových i kožených potahů a dekorů. V příplatkové výbavě je 7palcový multimediální systém COMAND Online nebo 5.1 zvukový systém o výkonu 450 W.

K dispozici je pět benzínových a šest dieselových motorů, včetně verzí 4MATIC s pohonem čtyř kol nebo BlueEFFICIENCY se spotřebou pod 5l/100 km. Vrcholná sportovní verze C 63 AMG má výkon 336 kW. Samozřejmostí pro Mercedes-Benz je široká bezpečnostní výbava a přítomnost řady asistenčních systémů.

Velkorysost je vítána, je-li patrná v čemkoli. V designu, který vás uchvátí a nenechá odejít. V prostoru, který nabízí ještě více svobody, než chcete. Vstupte a získejte více informací o novém kombi třídy C, nové dimenzi a nové velkorysosti.

Nové kombi třídy C znatelně povyrostlo a svým organickým stylem designu se jasně odlišuje od svého předchůdce. Proměnlivá mezihra mezi liniemi, hranami a konvexními a konkávními povrchy vytváří chvějivé a vzrušující kontrasty po celém vozidle.

Silný vizuální dojem z exteriéru nového kombi třídy C se znovu potvrzuje v interiéru. Vysoce kvalitní provedení a materiály, kultivovaný sportovní design, vkusné barevné schéma a inteligentní detaily vytvářejí atmosféru dokonalé vyváženosti a jistoty.

Z našich modelů nevycházejí prakticky žádné oxidy dusíku, protože jsou téměř zcela odstraněny z výfukových plynů. Dosahuje se toho pomocí vyzkoušené technologie selektivní katalytické redukce, zkráceně SCR. Jen stěží by plyny mohly být ještě čistější. Všechny modely již splňují emisní normu Euro 6.

Naše motory byly nyní změněny tak, aby používaly optimalizované vodní mezichlazení, a jsou vybaveny příslušnými chladicími jednotkami. Díky své mimořádně kompaktní konstrukci jsou tyto jednotky vhodné pro těsné motorové prostory a ještě účinněji chladí nasávaný vzduch. 

O vývoji a výrobě systémů převodovek víme vše: Továrna Mercedes-Benz v Gaggenau byla konec konců založena již v roce 1894, a díky tomu se stala nejstarší továrnou na výrobu automobilů na světě. Toto pracoviště neustále rozvíjíme a dnes je centrem zkušeností týkajících se manuálních i automatizovaných převodovek.

Naším úkolem je dosáhnout reálného komfortu a pohodlí. Každý den. Bez ohledu na místo. Na každém povrchu. Ať už preferujete sportovnější nebo uvolněnější styl, varianty inteligentního odpružení nového kombi třídy C ve vás vyvolávají pocit osobního bezpečí a individuálního jízdního komfortu – ten skvělý pocit vozu Mercedes-Benz.

Doporučené vozy skladem

 • Mercedes-Benz
  B 180d Style

  470 690 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  A 200d Style

  494 890 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  B 180d 7G-DCT Style

  494 890 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  B 180d 7G-DCT Style

  499 730 Kč s DPH