Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz třídy A

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

Nezapadá do žádného stereotypu. Ale dokonale zapadá do vašeho života.

Atletické na první pohled – a na každém metru cesty: vozy třídy A plní slib, který dává jejich design. Třída A signalizuje emoce v pohybu svým agresivním předním nárazníkem, dlouhou boční linií a ještě výraznější zádí, nadstandardně s koncovými LED světly.

Díky třífunkční vláknové optice již nejsou jednotlivé LED diody viditelné, ale splývají v jedinou vizuální jednotku.

Design vozů třídy A působí mladým a moderním dojmem a po provedené modernizaci je ještě přitažlivější: s výraznějšími předními a zadními nárazníky, třemi různými designovými a výbavovými liniemi, nadstandardním balíčkem Design a také s atraktivními materiály, barvami a novými koly z lehkých slitin.

Přední část nápadného šípovitého tvaru a charakteristická diamantová mřížka chladiče dodávají vozům sebevědomý a energický vzhled. Ochranný kryt chladiče je již ve standardní specifikaci koncipován jako černá mřížka diamantového tvaru, která podtrhuje sportovní charakter vozu.

Vysoce výkonné čelní LED světlomety, které jsou součástí nadstandardní výbavy, vydávají intenzivnější světlo a od prvního okamžiku zaujmou příjemným modrým světlem optických vláken. Koncová LED světla navíc propůjčují vozu neobyčejný vzhled a zlepšují viditelnost.

Díky třífunkční vláknové optice již nejsou jednotlivé LED diody viditelné, ale splývají v jedinou vizuální jednotku.

Vzrušující úspornost. Tato kombinace slov zní jako oxymóron, se kterým si poradí pouze hrdinové. Vznětové motory vozů třídy A jsou zrozeny k tomu, aby se těmito hrdiny staly: vyznačují se palivovou účinností a zároveň mají energického a živého ducha.
Čtyřválcové vznětové motory předvádějí typické vlastnosti značky Mercedes: jsou schopny vysokého točivého momentu a okamžité odezvy i při nižších otáčkách motoru. Vznětové motory jsou zároveň nenáročné, co se týče spotřeby paliva, mají nízkou hladinu emisí a vyznačují se značně vylepšeným tichým chodem a menšími vibracemi.